Фанати заспівали на Євро «пісню про Путіна» — її пустили в російський ефір (відео)

Грузинським уболівальникам добре знайома ця кричалка.

В ефір російського пропагандистського спортивного телеканала Матч ТВ потрапили грузинські вболівальники, які виконали відому кричалку «Путін — х**ло».

Матч між збірними Туреччини та Грузії проходив на стадіоні «Signal Iduna Park» у німецькому Дортмунді. Перша для обох команд гра закінчилася поразкою грузинської збірної (3:1). На 25-й хвилині захисник збірної Туреччини Мерт Мюлдюр відкрив рахунок, проте на 32-й грузини відігралися — гол забив форвард Жорж Мікаутадзе.

Другий гол на 65-й хвилині забив півзахисник збірної Туреччини Арда Гюлер, а третій турки забили в порожні ворота збірної Грузії, на останній хвилині матчу.

У мережі поширили фрагмент російської трансляції матчу, у прямий ефір потрапили грузинські вболівальники, які голосно скандують «Путін — х**ло».